Jauna preču kvalitātes zīme – „Quality Product of Latvia”

„Latvijas Eksportpadome” ievieš tirgū jaunu preču zīmi „Quality Product of Latvia” ar mērķi atbalstīt Latvijas vietējo uzņēmumus – ražotājus, kas savu produkciju eksportē uz ārvalstīm, kā arī veidot Latvijas un kvalitatīvas produkcijas vienoto tēlu ārvalstu patērētāju apziņā.

Jaunais zīmols informēs par Latviju, vienlaikus liekot to asociēt ar kvalitāti un augstas klases produktiem un uzņēmumiem, kas saņems preču zīmi.

Ar tās palīdzību būs iespēja gūt papildus atpazīstamību saviem produktiem, jo preču zīme tiks popularizēta ne vien saistība ar produktu, bet arī atsevišķi.

Jau šobrīd preču zīmes saņemšanai pieteikušies vairāki uzņēmumi un ir uzsākts darbs pie produktu kvalitātes izvērtēšanas. Uz preču zīmes “Quality Product of Latvia” saņemšanu var pretendēt jebkurš uzņēmums, kas eksportē un kura konkrētā prece vai pakalpojums atbilst preču zīmes kvalitātes kritērijiem.

Kritērijus atbilstoši katra individuāla produkta specializācijai izstrādās nozares eksperti, akcentējot preces vai pakalpojuma kvalitāti un nosakot ierobežojumus atbilstoši Latvijas ražošanas standartiem.

 

Avots: www.nozare.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *