Starptautiskais kokapstrādes kongress un “Woodbuild, Energy & Technologies 2010”

Starptautiskais kokapstrādes kongress notiks Sanktpēterburgā, Krievijā, šā gada 2.- 4. jūnijā “Woodbuild, Energy & Technologies 2010” izstādes ietvaros. Tādējādi vienviet būs iespēja tikties visu saistīto nozaru speciālistiem gan no Krievijas, gan Eiropas.

Pirmoreiz Starptautiskais kokapstrāde kongress, kas ir ievērojamākais nozares pasākums Vācijā, tiks rīkots Krievijā, kas liecina par Eiropas nozares speciālistu ieinteresētību Krievijas tirgū.

Kongress norisināsies tematiski, paralēli izstādēm: 2.jūnijā – Būvniecība; 3.jūnijā – Tehnoloģijas; 4.jūnijā – Enerģētika.

Profesori un atzīti nozares speciālisti no Vācijas un Somijas Tehniskajām universitātēm kongresā uzstāsies ar ziņojumiem par koka māju būvniecību, materiāliem un tehnoloģijām. Lielāko Eiropas uzņēmumu vadītāji dalīsies pieredzē, kā veikt optimizāciju kokapstrādes sektorā, kā maksimāli samazināt izdevumus, palielināt darbības efektivitāti un peļņu. Pasaules vadošo institūtu pārstāvji prezentēs jaunākās produktu un tehnoloģiju inovācijas.

 

Lasīt vairāk: www.e4win.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *