„Ecobuild 2010″ – pasaulē vadošā ilgtspējīgas būvniecības izstāde

Šobrīd Londonā norit pasaules lielākais ekobūvniecības pasākums – „Ecobuild 2010″. Aizvadītajā gadā šai izstādē piedalījās vairāk kā 850 uzņēmumi, plašā spektrā piedāvājot inovatīvus būvniecības produktu un dizaina elementus, tādējādi pasākums izvērtās par vērienīgu ilgtspējīgas būvniecības produktu izstādi. Apmeklētāju skaits pērn bija aptuveni 34,6 tūkstoši. Paralēli notika arī vairāk kā 100 brīvi pieejamas konferences un semināri.

Tā kā neatjaunojamo resursu samazināšanas apstākļos arvien lielāku nozīmi iegūst enerģiju taupošas metodes (viena no tādām ir ekobūvniecība), tad neskatoties uz patreizējiem ekonomikas apstākļiem, interese un pieprasījums pēc informācijas un videi draudzīgiem produktiem paaugstinās.

„Arch Timber Protection”, kas Lielbritānijā ir vadošais kokmateriālu aizsardzības un degšanas aizkavēšanas produktu un pakalpojumu piegādes jomā, „Ecobuild 2010″ izstādē prezentē divus jaunus produktus: KEYWOOD, kas ir jauns būvniecības materiāls un VACSOL FR – jauns antipirēns, kas paredzēts koka karkasa detaļu apstrādei.

Itālijas uzņēmums „TABU” prezentēs ECOZERO®, kas ir jauna, videi draudzīga daudzslāņu nažfinieru sērija.  Materiāls ir līmēts no daudzām plānām nažfiniera kārtām, kas ir iegūtas no dažādām koku sugām. Šīs plānās nažfinieru kārtiņas ir individuāli tonētas, grupētas un specifiskā veidā salīmētas, iegūstot materiālu ar jaunu un individuālu toņu gammu un rakstu. Tā galvenās priekšrocības ir tekstūra un ekoloģiskums. ECOZERO® sērijas nažfinieru sastāvā ir 100% pēc FSC standartiem sertificēti kokmateriāli un ražošanas procesā izmantotas līmes, kuru sastāvā nav formaldehīds.

 

Lasīt vairāk: www.ecobuild.co.uk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *