Itālijas medību organizācija aicina sadarboties, lai veicinātu ilgtspējīgas medības

Eiropas Savienības (ES) Medību un dabas aizsardzības asociāciju federācijas (FACE) mītnē Briselē šā gada 25.februārī tikās Itālijas Medību asociācijas vadītāji un šaušanas sporta nozares pārstāvji ar Eiropas Parlamenta deputātiem un citām ES mēroga amatpersonām, lai uzsvērtu medību nozīmi ne tikai Itālijā, bet arī citur Eiropas Savienībā.

Tikšanās mērķis bija informēt lēmējinstitūcijas par to, kādā veidā ES mērogā pieņemtie lēmumi un to ieviešana ietekmējusi Itālijas medību saimniecību.

Šī tikšanās, kas ir pirmā FACE vēsturē, ir piemērs tam, kā FACE biedru asociācijas iesaistās ES mērogu jautājumu risināšanā, cieši sadarbojoties ar FACE, jo tas, kas notiek Briselē, izstrādājot dažādas regulas un direktīvas, tieši ietekmē katras atsevišķas valsts likumu prasības.

Itālijas Mednieku asociācijas prezidents Džiovani Bana atgādināja, ka Itālijā vien medību saimniecība nodrošina vismaz vienu miljonu darbavietu, kas jāņem vērā, izstrādājot dažādas ES prasības, kas tieši vai netieši ietekmē medības.

Arī Latvijas Mednieku asociācija ir FACE biedrs, tādējādi netieši ietekmējot ES līmenī pieņemtos lēmumus, kas var tieši vai netieši ietekmēt katra atsevišķa mednieka gaitas Latvijā.

 

Avots: www.latma.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *