Vērienīgākā Latvijas ražotāju izstāde-gadatirgus – „Ražots Latvijā 2010″

Vakar, 25. martā, Olimpiskajā Sporta centrā, Rīgā, sākās vērienīgākā Latvijas ražotāju izstāde-gadatirgus, kāda līdz šim bijusi – „Ražots Latvijā 2010″, kas norisināsies līdz 27.martam.

Kopumā dalību izstādē pieteikuši 280 dažādi uzņēmumi. Atsaucība esot bijusi lielāka, nekā tika gaidīts, jo daudzi mazie un jaunie uzņēmumi saskata šajā pasākumā labas iespējas iepazīstināt ar sevi, savukārt lielie uzņēmumi ir radījuši jaunus produktus, ar ko būtiski iepazīstināt arī vietējā tirgus patērētājus.

No kokapstrādes un amatniecības sektora izstādē piedalās tādi uzņēmumi kā: SIA „Reglaments”, SIA „Salixa” (mēbeļu ražošana), SIA „Tīna mēbeles”, SIA „Modul House”, SIA „Marienburga” (kokapstrāde, zāģmateriāli, līstes, grīdas dēļi), SIA „Kurland Log Homes”, koka ekoloģisko rotaļlietu ražotājs SIA „Lotes Toys”, kā arī „Latvijas Valsts meži” (Sēklas un stādi), u.c.

No alternatīvās enerģijas un enerģētikas sektora izstādē piedalās apkures iekārtu ražotājs SIA „Eco Energy”, granulu apkures katlu ražotājs un tirgotājs SIA „Grandeg Sale Service”, apkures sistēmu ražotājs SIA „Lāzers Optima”, u.c.

Ar Ārlietu un Ekonomikas ministriju palīdzību par izstādi informēti arī citu valstu uzņēmēji – potenciālie sadarbības partneri. Līdz šim interesi par izstādi izrādījuši 11 ārvalstu pārstāvji.

 

Avots: www.kelle.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *