INTERFORST 2010 – Starptautiskā mežsaimniecības un mežtehnikas izstāde

Starptautiskā mežsaimniecības un mežtehnikas izstāde INTERFORST 2010, kas ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām mežsaimniecības nozares izstādēm pasaulē, šogad norisināsies jau vienpadsmito reizi 14. – 18. jūlijā Minhenē, Vācijā. Tāpat kā ik gadu, paralēli izstādei norisināsies arī zinātniskais kongress, kā arī tiks rīkoti uz praksi orientēti forumi un paraugdemonstrējumi, kurus plāno apmeklēt ap 50 000 interesentu no visas pasaules.

INTERFORST 2010 B5 un B6 hallēs, kā arī izstāžu kompleksa āra ekspozīciju laukumos vairāk nekā 63 700 m2 platībā tiks prezentēta mežsaimniecības jaunākā tehnika, iekārtas un sistēmas, aptverot visu meža apsaimniekošanas ciklu – gan meža atjaunošanu, kopšanu un aizsardzību, gan mežizstrādi, koksnes transportēšanu un uzglabāšanu, kā arī koksnes pārstrādi.

Izstādē būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem sasniegumiem meža darbiem paredzētajā elektroniskajā datu apstrādē, menedžmentā un telekomunikāciju jomā, kā arī darba drošībā un veselības aizsardzībā, pirmās palīdzības sniegšanā, konsultāciju un pakalpojumu organizēšanā.

 

Avots: „Meža Avīze” (Aprīlis 1/2010)

Papildus informācija:http://www.interforst.de/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *