“Bau – How Baltic” tuvākajā nākotnē plāno vērienīgu paplašināšanos Ventspilī

SIA “Bau – How Baltic” vadība ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) parakstījusi līgumu par 4,2 miljonu eiro liela finansējuma piešķiršanu no ES struktūrfondiem jaunas rūpnīcas celtniecībai Ventspilī, kur tiks ražotas dzīvojamās mājas.

Tā ir pasaulē jauna tehnoloģija, kas ļauj daudzstāvu māju uzbūvēt dažās nedēļās, bet divdesmit stāvu lielu ēku no jau gataviem dzīvokļiem varot salikt divu mēnešu laikā. Šādus gatavus dzīvokļus pēc norvēģu pasūtījuma rūpnīca jau ražo, taču tās pašreizējās jaudas netiek līdzi augošajam pieprasījumam. Tāpēc jau šogad plānots būvēt jaunu rūpnīcu, kuras platība aizņems gandrīz divus hektārus un kura izmaksās 14 miljonus eiro.

Tā kā pieprasījums tirgū pēc moduļu mājām turpina augt, tuvākajā nākotnē plānots uzcelt vēl četras šādas rūpnīcas, kuru kopējais apgrozījums sasniegs 500 – 600 miljonus eiro gadā.

SIA “Bau – How Baltic” izstrādājis un patentējis pilnīgi jaunu moduļu māju būvniecības koncepciju, kas ļauj celt daudzstāvu ēkas atbilstoši vismodernākajām prasībām un būtiski samazināt celtniecības laiku un izmaksas. Līdz ar to “Bau – How” Latvijā ienācis ar jaunām tehnoloģijām un pasaules tirgu.

 

Lasīt vairāk: www.kurzemniekiem.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *