SIA „Arčers” panākumi Skandināvijas būvniecības izstādē „Nordbygg 2010″

Būvniecības uzņēmums SIA „Arčers”, kas projektē un ražo arī  stiklotās būvkonstrukcijas, veiksmīgi startējis lielākajā Skandināvijas būvniecības izstādē „Nordbygg 2010″, kas norisinājās šā gada 23. – 26. martā Stokholmā.

Šogad izstādē piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, kopumā 850 uzņēmumi no 18 valstīm, izstādes ekspozīciju varēja vērot ne vien trīs galvenajās hallēs, bet arī vairākās papildus hallēs.

Latviju izstādē devās pārstāvēt 16 uzņēmumi, no kuriem deviņi piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas kopīgajā stendā, tostarp arī uzņēmums SIA „Arčers”.

Par uzņēmumu plašu interesi izrādīja dažādu valstu uzņēmēji, taču pastiprinātu interesi izrādīja kolēģi no Zviedrijas un Norvēģijas. Interesentu vidū bija arī uzņēmēji, kuri labprāt nākotnē kļūtu par SIA „Arčers” ražoto stikloto būvkonstrukciju izplatītājiem Zviedrijā.

Turklāt, apskatot konkurentu piedāvāto produkciju, tika secināts, ka SIA „Arčers” bija vienīgais starp dažādu valstu stikloto konstrukciju ražotāju uzņēmumiem, kas piedāvā stikloto būvkonstrukciju sistēmas, kas pilnībā atbilst jaunajām siltumtehnikas prasībām Zviedrijā.

 

Avots: www.arcers.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *