Moduļveida katlumājas – jaunums no SIA „Grandeg”

Šogad, sadarbojoties vairākiem Latvijas uzņēmumiem – SIA „Grandeg”, SIA „Sun Investments”, „VIA-S Modular Houses” un Rīgas Tehniskajai universitātei, izstrādāts jauns produkts Latvijas apkures iekārtu tirdzniecības un uzstādīšanas tirgū.

Moduļveida katlumājas piedāvā kompleksu risinājumu: katlumājas ēku, kurā ievietots SIA „Grandeg” apkures katls un granulu glabāšanas tvertne, kā arī saules enerģijas kolektori uz katlumājas jumta.

Sezonas jaunumu SIA „Grandeg” piedāvāja jau šā gada starptautiskajā būvniecības izstādē “Māja I 2010″, kas notika 10. – 14.martā Ķīpsalā. Tāpat uzņēmuma granulu apkures katlus un moduļveida katlumāju šā gada 17.aprīlī būvniecības izstādē „RESTA 2010″ (Viļņā) prezentēja Lietuvas uzņēmums UAB „Engineering Group”, kas ir viens no SIA „Grandeg”  dīleriem Lietuvā.

SIA „Grandeg” ir Latvijas uzņēmums, kas jau 17gadus nodarbojas ar biomasas granulu apkures katlu ražošanu. Uzņēmuma produkcija ir populāra ne tikai Latvijā, bet arī tuvākajās kaimiņvalstīs, kā arī Krievijā, Ukrainā, Vācijā un citās Eiropas valstīs.

2009.gadā SIA „Grandeg” kvalitātes vadības sistēma saņēma ISO 9001:2008 sertifikātu un  2009.gada nogalē uzņēmuma produkcija saņēma Atzinības rakstu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konkursā “Eksporta un Inovāciju balva 2009” nominācijā “Importa aizstājējprodukts”.

 

Avots: www.abc.lv

www.buzzpodium.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *