Seminārs par biomasas resursu izmantošanas iespējām enerģijas ražošanā

SIA „Vides projekti” aicina biomasas ražošanā un pārstrādē ieinteresētos apmeklēt informatīvi izglītojošu semināru „Biomasas resursu izmantošanas iespējas enerģijas ražošanā”, kas notiks 21.aprīlī no plkst. 13.00 līdz 17.00 Straupes kultūras namā, Plācī, Pārgaujas novadā.

Seminārs tiek organizēts projekta „AFO – Activating private forest owners to increase forest fuel supply” (“Privāto mežu īpašnieku iesaistīšana meža biomasas patēriņa veicināšanai”) ietvaros.

Semināra mērķis ir sekmēt dažādu biokurināmā un bioenerģijas ražošanas un izmantošanas ciklā iesaistīto indivīdu un privāto mežu īpašnieku sadarbību, kā arī iepazīstināt ar mežsaimniecības biomasas izmantošanas potenciālu reģiona līmenī.

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar AFO projekta mērķiem un aktivitātēm, vieslektors no Somijas stāstīs par Eiropas pieredzi, un vietējie nozaru pārstāvji sniegs uz praktiskas pieredzes balstītu ieskatu meža biomasas izmantošanā biokurināmā ražošanā.

Semināra apmeklējums ir bez maksas.

AFO galvenais projekta mērķis ir identificēt meža biomasas izmantošanas iespējas no privātiem mežiem, ņemot vērā, ka 27 ES valstīs 90 no 152 miljoniem meža teritorijas hektāriem ir privātīpašums.

 

Avots: www.videsprojekti.lv

Papildus: www.videsprojekti.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *