“Woodbuild, Energy&Technologies” – perspektīvs nozares pasākums Krievijā

Šā gada 2. – 4.jūnijā Sanktpēterburgā gaidāmā izstāde un kokapstrādes kongress “Woodbuild, Energy&Technologies” tiek uzskatīts par vienu no perspektīvākajiem nozares pasākumiem Krievijā.

Tās organizētājs ir Forum Holzbau (Vācija) un E4win – firma, kas nodarbojas ar izstāžu rīkošanu visās pasaules valstīs.

Šā gada 26.aprīlī Sanktpēterburgā notika gaidāmajai izstādei veltīta preses konference, kurā piedalījās galvenie projekta dalībnieki.

Preses konferencē tika atgādināts, ka Krievijā tiek aktīvi veikti pasākumi, lai turpinātu koka māju būvniecības tradīcijas un paralēli veiktas investīcijas atjaunojamo resursu izmantošanas paplašināšanai. Tā kā 1/5 Krievijas iedzīvotāju dzīvo no kokmateriāliem būvētās mājās, modernizācija un jaunu dzīvojamo platību  radīšana ir nepieciešama, ko apstiprina arī pēdējie valsts ekonomikas rādītāji  – koka māju būvniecības pieaugums 2009.gadā sasniedza gandrīz 10%. Daudzi Rietumeiropas uzņēmumi šai tendencē saskata attīstības iespējas un iekļūšanu vienā no lielākajiem kokapstrādes un koka māju būvniecības tirgiem.

Starptautiskajā kongresā „Forum-HolzBau” (Vācijā) 2009.gadā piedalījās aptuveni 1500 dalībnieki.

Par gaidāmās specializētās izstādes aktualitāti un ieinteresētību no uzņēmēju puses liecina līdz šim reģistrēto dalībnieku skaits – aptuveni 45 uzņēmumi no 8 valstīm, kas gatavojas prezentēt savu produkciju un tehnoloģijas.

 

Avots: www.woodbusiness.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *