“World Bioenergy 2010” konferencēs piedalīsies referenti no 28 pasaules valstīm

Starptautiskā izstāde “World Bioenergy 2010”, ko rīko izstāžu sabiedrība Elmia, šogad notiks no 25. līdz 27. maijam Zviedrijā, Jonkopingā.

Paralēli paredzētas arī sešas konferences par dažādām tēmām, kas saistītas ar biomasas izmantošanu enerģētikas sektorā: kombinētā siltuma un elektroenerģijas ražošana izmantojot biomasu; mežsaimniecības pārpalikumi (skaidas, zari, mizas); nozares politika; biokurināmā izmantošana transporta vajadzībām (biogāze, bioetanols, biodīzeļdegviela); koksnes granulas – jauns plaša patēriņa produkts enerģētikā; enerģētiskās kultūras, lauksaimniecības atliekas un blakusprodukti.

“World Bioenergy” tiek rīkota katru otro gadu; tās mērķis ir veicināt bioenerģijas tehnoloģiju ieviešanu, lai sekmētu atjaunojamās enerģijas īpatsvara palielināšanu un CO2 emisiju samazināšanu, un, vienkopus pulcējot dažādu valstu nozares ekspertus, rast kopēju ieskatu pārejā no fosilās enerģijas uz bioenerģiju.

2008.gadā izstādi apmeklēja 4400 interesentu no 60 pasaules valstīm un piedalījās 200 eksponenti (tostarp 49% – ārzemju uzņēmumi), no kuriem vairums nāca klajā ar jaunām nozares tehnoloģijām.

Šā gada izstādes konferencēs  piedalīsies kopumā 81 referents no 28 pasaules valstīm.

 

Lasīt vairāk: Konferences programma

www.elmia.se

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *