11.Starptautiskā mežsaimniecības izstādē Baltkrievijā “Lesdrevteh – 2010”

No 18. līdz 21.maijam Minskā, Baltkrievijā, notiek meža tehnikas un nozares tehnoloģiju izstāde “Lesdrevteh – 2010”, kas dalībniekiem ir lieliska iespēja prezentēt savu produkciju un paplašināt sadarbības partneru loku ārvalstu tirgos. Tāpat savas produkcijas virzīšanai starptautiskajā tirgū ieinteresēti arī vietējie ražotāji.

Izstādes galvenā tematika ir mežsaimniecība, kas ietver meža tehniku un tehnoloģijas koksnes izaudzēšanai un izstrādei (ātraudzīgās koku sugas, meža stādīšanas tehnoloģijas, mežizstrādes un koksnes transportēšanas tehnika, koksnes šķirošanas iekārtas, granulu ražošanas iekārtas), koksnes atlieku pārstrāde, kokapstrāde, kas ietver mēbeļrūpniecības un galdniecības tehnoloģijas (koksnes pirmapstrādes un tālākas apstrādes iekārtas, ķīmiskie līdzekļi, koksnes žāvēšanas iekārtas) un koksnes produkti (zāģmateriāli, parkets, mēbeļrūpniecības materiāli, koka mājas, mēbeles, galdniecības izstrādājumi, u.c.).

Šogad izstādē atsevišķas sekcijas varētu piesaistīt īpašu uzmanību, piemēram, koka māju būvniecība. Šai tirgus segmentā paredzēts plašs Baltkrievijas uzņēmumu piedāvājuma klāsts. Pirmoreiz izstādē tiks plaši prezentēta arī Baltkrievijas Kokapstrādes un mēbeļrūpniecības asociācijas uzņēmumu produkcija.

Tāpat izstādē jaunāko produkciju prezentēs arī pasaules vadošie kokzāģēšanas un kokapstrādes iekārtu ražotāji, piemēram, „ Wood-Mizer” (Polija), „WEINIG” (Vācija), „Husqvarna” (Zviedrija), u.c.

Kā iepriekšējā “Lesdrevteh” izstādē, arī šogad paredzēts labāko mežizstrādātāju šovs – „Timber Show”.

 

Lasīt vairāk: www.belexpo.by

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *