„Poligrāfijas grupa Mūkusala” plāno investēt žurnālu drukas palielināšanā

SIA „Poligrāfijas grupa Mūkusala” (PGM) 2009.gadu noslēgusi ar apgrozījumu 7,93 milj. latu apmērā un peļņu – gandrīz 100 000 latu apmērā.

Būtiski kāpināts eksports (atsevišķos mēnešos pat līdz 40%), kas palīdzējis saglabāt pozitīvu naudas plūsmu. Žurnāli tiek drukāti galvenokārt rietumvalstu pasūtītājiem – klientiem Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Beniluksa valstīs un Spānijā, bet austrumu tirgus iekarošanai šobrīd trūkstot drukas jaudu. Savukārt avīzes šogad tiekot drukātas arī Lietuvas tirgum.

PGM valdes priekšsēdētājs Visvaldis Trokša paudis, ka uzņēmuma nākotnes biznesa projekts ir žurnālu drukas produkcijas pastiprināšana, jo ir tirgus, kur strādāt. Savukārt avīžu grupā netiekot saskatīta vajadzība investēt, jo nākotnē drukātie mediji iespējams piedzīvos nopietnas pārmaiņas, kas saistīts gan ar interneta attīstības straujo dinamiku, gan ar a/s „Preses nams” darbības pārtraukšanu pagājušajā gadā.

“Poligrāfijas grupa Mūkusala” piedāvā pilna servisa laikrakstu drukas pakalpojumus – melnbaltu un krāsainu laikrakstu iespiešanu. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums ir izveidojies par vienu no lielākajām tipogrāfijām Latvijā, kas drukā ikdienas un nedēļas laikrakstus, to pielikumus, reģionālo presi, reklāmas avīzes, speciālos un vienreizējos preses izdevumus, nozaru un uzņēmumu laikrakstus, kā arī citus komercizdevumus.

 

Lasīt vairāk: „Dienas bizness” (Nr.75/2010)

www.pgm.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *