Mēbeļu datordizaina apguves iespējas Krāslavas Varavīksnes vidusskolā

Viens no diviem projektiem, ko šobrīd īsteno Krāslavas novada dome Lauku attīstības pasākumā „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”, ir projekts „Jauna izglītības pakalpojuma izveide Krāslavas novadā profesionālās un mūžizglītības attīstībai kokapstrādes jomā”.

Projekta mērķis ir augsti kvalificētu un konkurētspējīgu kokapstrādes speciālistu sagatavošana Krāslavas novadam un kaimiņu pašvaldībām, piedāvājot jaunu, kvalitatīvu un sasniedzamu izglītības pakalpojumu.

Projekta rezultātā uz Krāslavas Varavīksnes vidusskolas bāzes ir izveidota datorklase mēbeļu datordizaina apguvei ar vienpadsmit datoriem un īpašu datorprogrammu, ko piegādāja SIA „LatInSoft”, lai Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas filiāles audzēkņiem, bet tuvākajā laikā arī bezdarbniekiem, pašnodarbinātajiem kokapstrādes jomā un citiem interesentiem būtu iespēja ar jaunu un inovatīvu metožu palīdzību papildināt savas zināšanas un prasmes mēbeļu konstruēšanas jomā.

Interaktīvās datorklases oficiālā atklāšana notika šā gada 7.maijā, savukārt mācību procesā datorklasi plānots izmantot, sākot ar jauno mācību gadu.

Projekta kopējais budžets ir 10 966,75 latu, bet attiecināmās izmaksas – 9063,43 latu. Tai skaitā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums ir 6797,57 latu (75%), bet Krāslavas novada domes līdzfinansējums – 2265,86 latu (25%).

 

Avots: www.kraslavaspartneriba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *