Vides izglītības programmas „Izzini mežu” ietvaros rīkotie tālākizglītības kursi skolotājiem

No 27. – 29.jūlijam konferenču un tūrisma centrā „Ezernieki” notika tālākizglītības kursi 37 aktīvākajiem vides izglītības programmas „Izzini mežu” skolotājiem, kuru noslēgumā skolotāji ieguva apliecību par programmas „Daudzveidīga un skolēna izziņas aktivitāti, patstāvību un radošumu veicinoša mācību procesa īstenošana pamatizglītībā par mežu, meža vērtībām un apkārtējās vides jautājumiem” pabeigšanu.

Trīs dienu kursu praktiskajās un teorētiskajās nodarbībās skolotāji tika izglītoti ne vien par meža vides izglītības metodikas novitātēm, bet arī apmainījās ar savstarpējo pieredzi meža vides izglītības darbā, gūstot izpratni par meža nozares un skolu sadarbības iespējām.

Starp kursu lektoriem bija eksperti no Izglītības un zinātnes ministrijas, Zemkopības ministrijas, AS “Latvijas valsts meži”, LLU Meža fakultātes, Ogres Meža tehnikuma, Latvijas Kokrūpniecības federācijas, Mežzinātnes institūta “Silava”,  SIA “Stora Enso-mežs”,  SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”.

Šādus kursus katru gadu organizē AS “Latvijas valsts meži” programmas „Izzini mežu” ietvaros, kas veidota saskaņā ar Starptautisko Vides izglītības fonda programmu „Learning about Forest”, kas kopš 1997. gada jau darbojas vairāk nekā 15 pasaules valstīs.

 

Lasīt vairāk: www.tavsmezs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *