LIAA aicina piedalīties koka konstrukciju izstādē Francijā „Salon Maison Bois”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina kokrūpniecības uzņēmumus piedalīties vadošajā koka konstrukciju izstādē „Salon Maison Bois”, kas notiks 2010. gada 15. – 18.oktobrī, Francijā.

Izstāde „Salon Maison Bois” ir viena no vecākajām un atpazīstamākajām šāda veida izstādēm, kas notiek jau kopš 1999.gada, kas nozīmē, ka atbilstoša profila speciālistiem tā ir labi pazīstama un iecienīta. Izstādes kopējā platība ir 16 000 m2.

Šo izstādi nevar klasificēt kā 100% profesionāļu, bet gan kā plašas publikas izstādi, kurā piedalās un kuru apmeklē tādu sektoru pārstāvji kā koka konstrukciju, dzīvojamo māju konstruktori, arhitekti, pētījumu biroji, iekšējās un ārējās apdares materiālu ražotāji, tirgotāji, instalētāji (parkets, griestu koka paneļi, apšuvumi, u.c., terases, pergolas, galdniecības/koka izstrādājumi, izolācijas materiāli, kā arī koksne kā enerģijas avots).

Tāpat arī izstādes neatņemama sastāvdaļa ir profesionālā prese un dažādas ar nozari saistītās institūcijas. Pagājušajā gadā izstādē piedalījās 264 kompānijas, no kurām 22 bija ārvalstu, pārsvarā no Kanādas, Vācijas, Beļģijas, kopumā 10 dažādām valstīm. Kokrūpniecības uzņēmumu delegācija no Latvijas 2008. gadā piedalījās šajā izstādē ar kopstendu, kurā startēja sešas Latvijas kompānijas. Dalība izstādē bija veiksmīga un vairākas no kompānijām turpina strādāt Francijā. Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 30 000 apmeklētāju.

 

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *