Konkurētspējas kāpināšanai „Latvijas Finieris” plāno investēt 4,7 miljonus latu

Ieguldot attīstībā, šogad AS „Latvijas Finieris” ir noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par augstas pievienotās vērtības investīciju projekta īstenošanu. Šo projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds 1,5 miljonu latu apmērā. Projekta kopējās izmaksas ir 4,7 miljoni latu. Kopumā projekts cels uzņēmuma konkurētspēju, nodrošinot intensīvāku klātbūtni vērtīgākajās saplākšņa tirgus nišās.

Projekta mērķis ir kāpināt saplākšņa ražošanas jaudu, nodrošināt elastīgāku ražošanas procesu un palielināt ražotās produkcijas vērtību. Projekta ietvaros tiks uzstādīta inovatīva finieru žāvēšanas un šķirošanas līnija AS „Latvijas Finieris” rūpnīcā „Lignums”, tādējādi sekmējot tās izveidi par modernāko bērza saplākšņa ražotni pasaulē. Projekta īstenošanas gaitā tiks radītas arī augsti kvalificētas darbavietas jaunākās paaudzes tehnoloģiju apkalpošanai.

Jau iepriekš tika ziņots, ka „Latvijas Finieris” šā gada pirmajā pusgadā atjaunojis saplākšņa ražošanas apjomu 2008.gada līmenī (līdz 91,2 tūkst.m3), par 48% kāpinot arī pārdošanas apjomu (līdz 97,8 tūkst.m3).

Kopumā šogad uzņēmums plāno pārdot ap 190 tūkst.m3 saplākšņa, piegādājot to 870 dažādās pasaules vietās.

 

Avots: www.finieris.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *