Bioenerģijas konference un izstāde Somijā „FOREST BIOENERGY 2010″

Šā gada 31.augustā – 4.septembrī, Tamperē (Somijā), paralēli nozīmīgākajai meža tehnikas izstādei „FinnMetko 2010″ (2.09.- 4.09.), kur notiks plaši smagās tehnikas demonstrējumi, Somijas Bioenerģijas asociācija (The Bioenergy Association of Finland – FINBIO) organizē konferenci „FOREST BIOENERGY 2010″.

Konferences ietvaros galvenā diskusiju tēma būs faktori, kas ietekmē bioenerģētikas sektora attīstību.

Tā kā šobrīd svarīgs aspekts ir jaunu bioenerģijas noieta tirgu apgūšana un spēja pietiekami elastīgi reaģēt uz izmaiņām tirgus tendencēs, nozares pārstāvji ir ieinteresēti uzzināt par jaunām iespējām veiksmīgākai produkcijas realizācijai, pieprasījuma tendencēm galvenajās bioenerģijas patērētājvalstīs, kā arī nacionālo un starptautisko tirgus šķēršļu pārvarēšanas stratēģijām un politiskajiem instrumentiem.

Tāpat tiks risināti jautājumi par bioenerģijas efektivitāti un jaunām ražošanas tehnoloģijām.

Enerģētikas sektorā Somijas izvirzītais mērķis ir palielināt atjaunojamās enerģijas īpatsvaru līdz 38% (par 9,5%), kur būtisku lomu spēlētu tieši koksnes biomasa. Jau šobrīd Somija ir viena no vadošajām bioenerģijas patērētājvalstīm – biomasa sastāda 25% no kopējā primārās enerģijas patēriņa un 20% no elektroenerģijas patēriņa, kas ir augstākais rādītājs starp ES dalībvalstīm.

 

Lasīt vairāk:www.bioenergy.finbioenergy.fi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *