Grozījumi noteikumos par atbalsta piešķiršanas kārtību meža ugunsdrošības profilaktisko pasākumu ieviešanā

Šā gada 17.augustā Saeima akceptējusi Zemkopības ministrijas iesniegto noteikumu projektu “Grozījumi Ministru kabineta 2009.gada 24.februāra noteikumos Nr.177 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākuma “Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un preventīvu pasākumu ieviešana” aktivitātē “Meža ugunsdrošības profilaktisko pasākumu ieviešana”””.

Ņemot vērā noteikumus Nr.783, kuros tiek samazināts administratīvais slogs un atvieglota atbalsta saņemšana, vairs neietverot prasību par līguma slēgšanu, normatīvā akta projekta mērķis ir saskaņot noteikumu Nr.177 redakciju ar  noteikumiem Nr.783.

Pamatojoties uz pasākuma īstenošanas pieredzi par iesniegtajiem projektiem pirmajās kārtās, izdarīti arī vairāki tehniski un redakcionāli precizējumi, kas precīzāk raksturo atbalsta saņemšanas nosacījumus, un konkretizēti atbalsta pieteikšanās nosacījumi. Ir vienkāršots projekta iesniegums un paredzēta atbalsta pretendenta parakstītas deklarācijas iesniegšana, kā arī vienkāršoti līdzšinējie līguma pielikumi un  izveidoti divi pārskati.

 

Lasīt vairāk: www.mk.gov.lv

www.likumi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *