Starptautiskā izstāde “Dubai International Wood & Wood Products Show 2010”

Starptautisko koksnes produktu izstādi “Dubai International Wood & Wood Products Show 2010“, kas norisinājās šā gada 13.-15.aprīlī, Dubaijā, apmeklēja aptuveni 4200 delegāti no dažādām pasaules valstīm, atkārtoti padarot šo izstādi par nozares pārstāvju un investoru apmeklētāko pasākumu Tuvo Austrumu reģionā.

156 uzņēmumi, kas pārstāvēja kokrūpniecības un mežsaimniecības sektorus, plašā spektrā prezentēja savus jaunos produktus un inovācijas, tāpēc   ̴ 4 200 apmeklētājiem, kas ieradās no 40  pasaules valstīm, šī bija lieliska iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm nozares tirgū.

Ar plašiem stendiem izstādē sevi prezentēja pārstāvji no Austrijas, Kanādas, Ķīnas, Francijas, Indijas, Itālijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Lielbritānijas, ASV u.c. valstīm. Arī delegāti no Krievijas, Brazīlijas un Vācijas izmantoja izstādes sniegto iespēju prezentēt savu produkciju.

Kokrūpniecības pārstāvjiem šī bija iespēja arī apspriest reģionā aktuālākās tirgus tendences (pieprasījumu, darījumu apjomus), kā arī nākotnes perspektīvas.

Izstādes ietvertajās konferencēs, semināros un „apaļā galda” darījumu apspriedēs dalībnieki diskutēja par aktuālākajiem nozares jautājumiem, kā arī koksnes tirgus perspektīvām Tuvajos Austrumos, savukārt izstāde sniedza iespēju nostiprināt kontaktus ar esošajiem darījumu partneriem, piesaistīt jaunus potenciālos klientus un prezentēt jaunās tehnoloģijas un produktus, tādējādi nostiprinot konkurētspēju vietējā tirgū.

Savukārt apmeklētājiem izstādē bija iespēja iepazīties ar tirgū piedāvātajām inovācijām, izpētīt darījuma piedāvājumus, klātienē tikties ar piegādātājiem, kā arī slēgt darījumus un iegādāties interesējošos produktus.

Dubaijas izstādes laikā tika noslēgti starptautiski darījumi vairāk nekā 45 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Nākošā Dubaijas koksnes produktu izstāde notiks 2011.gada 5.-7.aprīlī, Dubaijas Export Expo izstāžu kompleksā.

 

Lasīt vairāk: www.dubaiwoodshow.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *