Latvijas dizaina mēbeļu ražotāji aicināti piedalīties tirdzniecības misijā uz Krieviju

2010. gada 22.-26.novembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas dizaina mēbeļu ražošanas uzņēmumu tirdzniecības misiju  uz Krieviju, starptautiskās izstādes Mebel 2010, ietvaros.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina mēbeļu eksportu uz Krieviju, tāpēc tiek aicināti pieteikties tie mēbeļu ražotāji, kas jau eksportē vai ir gatavi savus produktus piedāvāt eksportam Krievijas tirgū. 

Misijas dalībniekiem LIAA organizēs individuālas tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem saskaņā ar norādīto profilu. Pieteikšanās dalībai tirdzniecības misijā –  līdz š.g. 4.septembrim.

Gaidāmā izstāde ir lielākais pasākums Krievijas mēbeļu ražošanas sektorā, kuras mērķis ir vienkopus pulcēt nozares profesionāļus, lai pārrunātu aktuālākās tirgus tendences un nākotnes perspektīvas.

„Mebel 2008″ izstādē kopumā piedalījās 1226 uzņēmumi no 36 pasaules valstīm, tostarp 589 pārstāvji – no Krievijas. Savukārt izstādes apmeklētāju skaits (tai skaitā 83% – nozares speciālisti) pārsniedza 60 000 cilvēku.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *