„EKO-LAS” – lielākā mežsaimniecības un kokrūpniecības tirdzniecības izstāde Polijā

„EKO-LAS” ir vienīgā šāda veida meža nozares izstāde Polijā, kas šogad norisināsies no 9. līdz 11.septembrim.

Jau daudzus gadus šis pasākums nodrošinājis iespēju nozares pārstāvjiem prezentēt savu produkciju un jaunākās tehnoloģijas, kā arī iepazīties ar tirgus tendencēm, konkurentu ražojumiem un izveidot biznesa kontaktus ar potenciālajiem pircējiem. Izstādē plašā teritorijā būs skatāmi arī dalībnieku meža tehnikas paraugdemonstrējumi.

Šogad „EKO-LAS” izstādē piedalīsies vairāk nekā 100 uzņēmumi no tādām valstīm kā Polija, Čehija, Somija, Kanāda, Vācija, Itālija un Zviedrija. Prezentējamo produktu aptvertās tēmas ir: mežsaimniecība un mežizstrāde, koksnes transportēšana, meža aizsardzība, meža ugunsapsardzība, medību saimniecība, koksnes pirmapstrādes un tālākapstrādes iekārtas un instrumenti un koksnes produkti.

Izstādes mērķis ir sniegt iespēju apmeklētājiem izveidot tiešus kontaktus gan ar pašmāju, gan citu valstu meža nozares produktu ražotājiem un izplatītājiem.

Papildus individuālo kontaktu izveidošanai, izstādē paredzētas arī konferences un diskusijas par jaunākajām nozares tehnoloģijām, produktiem, tirgus tendencēm utt.

 

Avots:www.ekolas.mtp.pl

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *