Izsludināts konkurss „Eksporta un inovācijas balva 2010″

Jau sesto gadu pēc kārtas Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Latvijas komercsabiedrībām rīko konkursu „Eksporta un inovācijas balva”.

Šī konkursa mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, inovāciju un produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

Konkursā tiek izvērtēti komercsabiedrību sasniegumi 2009.gadā un noteikti laureāti nominācijās:

  • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās;
  • “Importa aizstājējprodukts”;
  • “Inovatīvākais produkts”;
  • “Eksporta čempions”;
  • “Rūpnieciskais dizains”.

Pretendēt uz balvu var Latvijā reģistrēts komersants, kurš eksportē savu produktu un/vai Latvijas tirgū ir piedāvājis produktu, kas spēj aizvietot ārvalstīs ražoto, un/vai ir radījis inovatīvu produktu, un/vai produktam ir izstrādāts rūpnieciskais dizains.

Jau ziņots, ka pērn konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2009” kategorijā “Eksporta čempions” balvu saņēma kokapstrādes uzņēmums AS “Latvijas Finieris”.

Savukārt guļbūvju ražotājs SIA „Dores Fabrika” par produktu „frēzbaļķu guļbūve ar dzeguļu stūra savienojumu” ieguva 2. vietu kategorijā “Inovatīvākais produkts”.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – līdz šā gada 27.septembrim.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *