Latvijas koka rotaļlietu ražotāja konstruktori 100 pasaules labāko rotaļlietu vidū

Latvijas koka rotaļlietu ražotāja SIA „VARIS Toys” konstruktori ir iekļauti 100 pasaules labāko rotaļlietu un spēļu dizaineru grāmatā “TOY DESIGN”, ko ir izdevis „Braun Publishing AG” un sastādījis mākslas un arhitektūras zinātnieks Kriss van Uffelens (Chris van Uffelen).

Māra Peiča dizainētie VARIS konstruktori tagad ir atrodami starp tādām pasaulē pazīstamām un iemīļotām rotaļlietām un spēlēm kā Lego klučiem, Barbie lellēm, plīša lācīti Teddy Bear, Playmobil rotaļlietām, galda spēli Katanas Ieceļotāji, Nintendo Game Boy spēļu konsolēm, Rubika kubu un daudzām citām.

Autors grāmatā ir iekļāvis 115 šobrīd visaktuālākās rotaļlietas un spēles pasaulē, uzsvaru liekot uz dizaina unikalitāti, produkta kvalitāti un vēsturisko attīstību.

VARIS ir unikāla, patentēta konstrukciju sistēma, no kuras ir iespējams izveidot guļbūves, pilis, cietokšņus, robotus, lidmašīnas, krēslus un simtiem citu lietu. Viens no atslēgas elementiem ir precīzais detaļu izgatavošanas veids, kas nodrošina ciešu detaļu fiksāciju – Lock-system®.

Rotaļlietas ir izgatavotas no kvalitatīvas bērza koksnes un atbilst Eiropas drošības prasībām.

Uzņēmumam piešķirts arī SmartWood Uzraudzības tīkla sertifikāts, kas garantē FSC sertificētu produktu ražošanu un Vācijas neatkarīgās testēšanas laboratorijas SPIEL GUT sertifikāts.

 

Avots:www.zinas.nra.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *