Ženēvas ikgadējais diskusiju forums par jaunākajām tendencēm koksnes tirgū

Šā gada 11.-14.oktobrī Ženēvā (Šveicē) notiks kārtējā ANO Eiropas Ekonomikas komisijas (UNECE) Koksnes komitejas sanāksme, lai caurskatītu jaunākās starptautiskā tirgus attīstības tendences, kas skar meža nozari. Pasākumā piedalīsies delegāti no Eiropas valstu valdībām, nozares un zinātnes pārstāvji, kā arī dažādas nevalstiskās organizācijas un prese.

Diskusijās par tirgus attīstību 2010.gadā, tiks uzsvērtas inovācijas koksnes produktu ražošanā un pirmoreiz caurskatītas tendences koksnes enerģētikā, oglekļa tirgū un sertificēto koksnes produktu tirgū.

Diskusijas tiks balstītas uz sagatavotajiem valstu pārskatiem un prognozēm par tirgus attīstību 2010.-2011.gadā, ekspertu prezentācijām un UNECE/FAO sagatavoto ikgadējo pārskatu par pasaules koksnes produktu tirgus tendencēm 2009.-2010.gadā.

Politiskajā forumā uzsvars tiks likts uz būvniecības standartiem.

Koksnes komitejas ikgadēji rīkotā sanāksme sniedz iespēju nozares pārstāvjiem aplūkot svarīgus saistošos jautājumus no dažādiem skatpunktiem, kas balstīti uz jaunāko tirgus informāciju, kā arī iepazīties ar prognozēm par turpmākajām iespējamām tirgus tendencēm šogad un 2011.gadā.

 

Avots: www.timber.unece.org

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *