„Deere & Company” ienākumi 3.ceturksnī strauji pieauguši par 47%

Kompānijas „Deere & Company” (jeb „John Deere”) neto ienākumi 2009./2010.finanšu gada 3.ceturksnī, kas noslēdzās 31.jūlijā, pieauga par 47% sastādot 617 miljonus ASV dolāru (jeb aptuveni 339 milj. latu).

Atzīmēts, ka kompānija panākumus guvusi, neskatoties uz zināmas stagnācijas turpināšanos tādos vadošajos produkcijas noieta sektoros kā būvniecība un mežizstrāde.

Pozitīvie ceturkšņa finanšu rezultāti tiek skaidroti ar ražošanas apjomu palielināšanu, produkcijas realizācijas cenu paaugstināšanos, zemākām ražošanas materiālu izmaksām un izdevīgiem valūtas kursiem.

Struktūrvienības „Būvniecības un Mežizstrāde” pārdošanas apjomi 3.ceturksnī pieauga par 59%, bet pamatražošanas peļņa (pirms nodokļu nomaksas) gūta 66 miljonu ASV dolāru apmērā. Atzīmēts, ka iepriekšējā finanšu gada attiecīgajā periodā struktūrvienība cietusi zaudējumus 28 miljonu ASV dolāru apmērā.

„Deere & Company” tīrie ienākumi tekošā finanšu gada pirmajos deviņos mēnešos pieauga par 28,5% sastādot 1,408 miljardus ASV dolāru (jeb aptuveni 774 milj. latu), bet pārdošanas ienākumi – par 6% sastādot 18,803 miljardus ASV dolāru (aptuveni 10 miljrd. latu).

Plānots, ka finanšu gada pēdējā ceturksnī kopējie pārdošanas apjomi pieaugs par 32%, bet tīrie ienākumi tiks gūti aptuveni 375 miljonu ASV dolāru apmērā.

 

Lasīt vairāk: www.deere.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *