Vietējo uzņēmumu atbalstam ieviesta jauna preču zīme “Latvijas produkts”

Vietējo Latvijas uzņēmumu atbalstam un patērētāju informēšanai ir ieviesta jauna preču zīme “Latvijas produkts”, ko varēs saņemt ikviens Latvijas ražotājs vai pakalpojumu sniedzējs, ja piedāvātais atbildīs noteiktajiem standartiem.

Kā skaidrojis biedrības “Latvijas Produkts” pārstāvis Mārcis Burķītis, „Šobrīd Latvijas ražotājiem kļūst arvien grūtāk ne vien savu produkciju eksportēt, bet arī veiksmīgi pastāvēt un attīstīties iekšējā tirgū. Iedzīvotāji labprāt atbalstītu uzņēmumus, izvēloties vietējo preci, jo tā bieži vien ir kvalitatīvāka un Latvijas iedzīvotājiem pieņemamāka, taču ne vienmēr ikdienas patērētājam ir tik vienkārši ne vien noteikt preces vai pakalpojuma kvalitāti, bet arī to izcelsmi”.

Jaunā preču zīme, kas apliecinās arī nepārtikas produktu un pakalpojumu kvalitāti, norādīs gan uz produkta izcelsmes vietu, gan augsto kvalitāti.

Uzņēmumi, kam ir interese par preču zīmes „Latvijas Produkts” saņemšanu, jāraksta pieteikums brīvā formā biedrībai “Latvijas Produkts” uz adresi: info@latvijasprodukts.lv.

 

Avots: www.bizness.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *