15.starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2010”

No 30.septembra līdz 3.oktobrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 15. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2010”, kurā būs apskatāms Latvijas un Baltijas mēbeļu ražotāju un dizaineru jaunākie produkti.

Izstādes akcenti – kvalitatīvas Baltijā ražotas mēbeles, gaismas ķermeņi un dizains visdažādākajās tā izpausmēs.

Izstādē piedalīsies pieredzējuši un tradīcijām bagāti, kā arī nelieli, nesen dibināti ražotājuzņēmumi, kas apmeklētājiem piedāvās kvalitatīvas mājokļa un biroja mēbeles, mēbeļu furnitūru, interjera priekšmetus, komplektējošās detaļas un apdares materiālus.

BT 1 sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību šogad izstādē pasniegs “Baltijas mēbeļu ražotāju dizaina balvu 2010”. Konkursa mērķis ir izcelt mēbeļu ražotāju sasniegumus dizaina jomā, aktualizēt mēbeļu ražotāju produkcijas dizaina attīstību un sadarbību ar dizaineriem, kā arī veicināt gan rūpnieciskā, gan unikālā dizaina mēbeļu ražotāju atpazīstamību vietējā un starptautiskā tirgū, palielinot mēbeļu eksportu.

Atzīmējot Eiropas dizaina dienu, 1.oktobrī notiks arī starptautiska konference “Dizains konkurētspējīgai uzņēmējdarbībai” ar vairākām paralēlajām sesijām.

 

Lasīt vairāk: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *