Ādažu novadā atklāta viena no mūsdienīgākajām skrejošās mežacūkas šautuvēm Latvijā

Ādažu novada Eimuros 19.jūlijā tika atklāta jauna medniekiem pielāgota šautuve “Smaragdi”, kas ir viena no mūsdienīgākajām skrejošās mežacūkas šautuvēm Latvijā un paredzēta gan kā treniņu vieta medniekiem, gan uzņēmuma produkcijas izmēģinājuma vieta.

Medību gludstobra ieroču munīcijas ražotājuzņēmuma “D Dupleks” īpašnieks Aivars Dundurs skaidrojis, ka šautuvē būs iespējams ierasties ar saviem ieročiem, kā arī iznomāt uz vietas esošos medību ieročus. Uzrādot personu apliecinošu dokumentu, šautuvē licencēta instruktora pavadībā būs iespējams trenēties arī cilvēkiem bez ieroča nēsāšanas atļaujas.

Katra šāviena trāpījuma video kontrole uzlabos šaušanas iemaņas kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem šāvējiem. Papildus skrejošās mežacūkas šaušanai ir iespējams izvietot dažādās distancēs kustīgos un stacionāros mērķus, kas šaušanas prieku padarīs vēl aizraujošāku un interesantāku.

Šautuvi unikālu Latvijai padara fakts, ka tajā ierīkots kustīgs mežacūkas mērķis ar mainīgu ātrumu.

Pēc brīvas izvēles 35 metru distancē mednieki varēs šaut arī uzreiz pa diviem mērķiem, kas līdz šim nekur citur Latvijā nav ticis piedāvāts.

 

Avots: www.sautuve.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *