Pleskavas apgabals atzīts par perspektīvāko granulu ražošanas reģionu Krievijā

Starptautiskajā biznesa forumā „Pleskava – 2010″, kas norisinājās 23.-24.septembrī Pleskavā, Krievijā, holdinga Русские лесные пеллеты direktoru padomes priekšsēdētājs Valērijs Rošupkins paudis, ka Pleskavas apgabals ir perspektīvākais biokurināmā rūpniecības attīstības reģions Krievijā, jo tas ir ražošanas resursiem bagātākais apvidus Krievijas Eiropas daļā, kas patreiz tiek izmantoti tikai 21% apjomā.

Tā kā ES līdz 2020.gadam plāno palielināt biodegvielu patēriņu 4 – 10 reizes, minētais Krievijas granulu ražotājs iestājies Eiropas Biomasas asociācijā (AEBIOM) un tā speciālisti kļuvuši par Eiropas mežsaimniecības komisijas ekspertiem. Savukārt parakstītais līgums par granulu piegādi  Eiropas tirgū 3 miljonu tonnu apjomā vēl vairāk nostiprinās Pleskavas apgabala pozīciju Eiropas biokurināmā tirgū.

V.Rošupkins atklājis, ka Krievijā uz šo brīdi ir aptuveni 90 rūpnīcas, kurās tiek ražots biokurināmais, tomēr Eiropas partneri nevēlas sadarboties, jo netiek garantētas piegādes vairākus gadus uz priekšu.

Holdings „Русские лесные пеллеты” nepārtrauktu biokurināmā piegādi apņēmies garantēt vismaz 7 gadu garumā.

 

Lasīt vairāk:http://ru3.infobio.ru/news/416.html

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *