Energoefektivitāte, vide un ekoloģiskajā būvniecība izstādē „Vide un Enerģija 2010″

No 14. līdz 17.oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 6.starptautiskā izstāde “Vide un Enerģija 2010”, kurā šogad tiks akcentēti energoefektivitātes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi siltumapgādē, ekoloģiskajā būvniecībā, pilsētvides veidošanā un atjaunojamās enerģijas resursu efektīvā izmantošanā.

Izstādē “Vide un Enerģija 2010” uzņēmēji aicināti smelties jaunas biznesa idejas, apzināt iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un atrast jaunus sadarbības partnerus, savukārt  apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem saules, vēja, biomasas un citu dabas resursu efektīvā izmantošanā pašvaldību un mājsaimniecību energoapgādē, ko piedāvās uzņēmēji no Latvijas, Kanādas, Beļģijas, Vācijas, Lielbritānijas, Itālijas, Polijas, Čehijas, Lietuvas un citām valstīm.

Izstādē tiks prezentētas energoefektīvās siltumapgādes un mājokļu siltināšanas tehnoloģijas, videi draudzīgas apkures sistēmas, ventilācijas un kondicionēšanas iekārtas.

Izstādes ekspozīciju papildinās arī konferenču un semināru programma par aktuāliem energoefektivitātes jautājumiem, klimata pārmaiņu tehnoloģijām, to finansējumiem un ilgtspējīgas “zaļās” enerģijas jautājumiem.

14. oktobrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīkos Inovāciju forumu, lai sniegtu informāciju par inovāciju attīstības un atbalsta iespējām Latvijā, kā arī prezentētu izgudrojumus vides un enerģētikas nozarē. Tāpat LTRK rīkos semināru par energoefektivitāti un zaļo enerģiju uzņēmumu konkurētspējas celšanai.

Ķīpsalā būs skatāma arī Austrijas vēstniecības rīkotā izstāde “Mūsdienu koka būvniecība – ilgtspējīga un energoefektīva”, kā arī Zviedrijas vēstniecības rīkotā zviedru un latviešu mākslinieku karikatūru izstāde “Aci pret aci ar klimatu”.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks arī izstāde “Māja. Dzīvoklis 2010”.

 

Vairāk info: www.bt1.lv/ee

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *