Atbalsta saņemšanas nosacījumi meliorācijas sistēmu rekonstrukcijai

Ceturtdien, 7.oktobrī valsts sekretāru sanāksmē tika izskatīts Zemkopības ministrijas sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2008.gada 23.septembra noteikumos Nr. 792 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas, administrēšanas un uzraudzības kārtība pasākuma “Infrastruktūra, kas attiecas uz lauksaimniecības un mežsaimniecības attīstību un pielāgošanu” īstenošanai”.

Sagatavotie grozījumi nodrošinās meliorācijas sistēmu rekonstrukcijas projektu iesniegumā atspoguļot kā vienu veselu, nedalot to aktivitātēs.

Normatīvā akta grozījumu projektā noteikts, ka atbalsta saņemšanai, rekonstruējot meliorācijas sistēmu, kuras atsevišķi posmi atrodas citās pēc lietošanas veida klasificētās zemēs, šo zemju īpatsvars nevar pārsniegt 30% no kopējā projekta apjoma. Paredzēts arī, ka atbalsta pretendentam turpmāk procentuāli jānorāda ieguldīto izmaksu sadale lauksaimniecības un meža zemēm par tajās veiktajiem būvniecības, rekonstrukcijas un renovācijas darbiem.

 

Lasīt vairāk: www.mk.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *