AS „Latvijas Finieris” vadības ziņojums par Krievijas uzņēmuma pausto piedāvājumu

Ņemot vērā presē izskanējušo paziņojumu par Krievijas kokapstrādes uzņēmuma “Sveza”  vēlmi pārpirkt AS „Latvijas Finieris” akcijas, uzņēmuma vadība ziņojusi, ka par „Latvijas Finiera” akciju iegādi interese tiekot pausta regulāri, tomēr starptautiskie koncerni ir respektējuši uzņēmuma akcionāru nostāju – nepaplašināt esošo akcionāru loku.

Novērtējot AS “Latvijas Finieris” veiksmīgo izaugsmi un stabilo darbu, vadība uzskata, ka akcionāri prot un pratīs novērtēt savu līdzdalību arī ilgtermiņā un savas akcijas nepārdos.

Krievijas kokapstrādes uzņēmuma “Sveza” ģenerāldirektors Andrejs Kašubskis intervijā žurnālam “Lietišķā Diena” atklāja, ka uzņēmums vēlas pārpirkt Latvijas kokapstrādes uzņēmumu „Latvijas Finieris”.

Tā kā “Latvijas Finiera” vadība nav atsaukusies aicinājumiem sākt sarunas, Krievijas kompānija nākusi klajā ar publisko piedāvājumu uzņēmuma īpašniekiem – “Sveza” piedāvā 10 000 latu par vienu parasto vārda akciju ar balsstiesībām un 1 000 latu par vienu akciju ar balsstiesību ierobežojumiem.

 

Avots: http://www.finieris.com/pub/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *