2.projektu iesniegumu atlases kārta atbalstam jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) informē, ka no 2010.gada 15. novembra līdz 2011.gada 1.februārim (ieskaitot), notiks atklātā konkursa projektu iesniegumu pieņemšana apakšaktivitātes „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” 2.projektu iesniegumu atlases kārta, kuras ietvaros pieejamais finansējums ir 34 023 106 latu.

Vienai projekta iesniedzēja saistīto personu grupai atlases kārtas ietvaros maksimāli pieļaujamais finansējuma apmērs ir 1 000 000 latu.

Maksimāli pieļaujamā finansējuma intensitāte ir 35 % no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Finansējumu jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā piešķir tādiem sākotnējiem ieguldījumiem kā jaunu iekārtu iegādes izmaksas un nemateriālie ieguldījumi (patentu un licenču iegādes izmaksas), kas tieši saistītas ar jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanu ražošanā.

Apakšaktivitātes „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde – atbalsts jaunu produktu un tehnoloģiju ieviešanai ražošanā” mērķis ir atbalstīt veiksmīgi izstrādāto jauno produktu (tajā skaitā preču vai pakalpojumu) vai tehnoloģiju (tajā skaitā tehnoloģisko procesu) ieviešanu ražošanā.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *