“Soli par solim” – seminārs uzņēmējiem par konkurētspējas un eksporta veicināšanu

LR Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizē bezmaksas semināru „Soli pa solim” ar mērķi pievērst uzmanību konkurētspējas nozīmei, kas var kalpot par panākumu atslēgu uzņēmumu tālākai attīstībai kā vietējā, tā arī eksporta tirgos.

Semināra laikā par Latvijas Ārlietu dienesta atbalsta iespējām eksportētājiem stāstīs Latvijas vēstniece Zviedrijā Maija Manika. Polijas vēstniecības Rīgā ekonomikas eksperts Davids Tomaševskis prezentācijā sniegs padomus un dalīsies pieredzē biznesa sadarbības jautājumos ar Poliju.

Par to kāda šobrīd ir Latvijas uzņēmēju konkurētspēja un kā to palielināt, skaidros ekonomikas eksperts Ģirts Rungainis.

LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Ilga Kikjauka sniegs prezentāciju par ceļu no idejas līdz ES fondu projektam, savukārt SIA „Demarsch” konsultants Arturs Štamers stāstīs par aktuālākajām Eiropas Savienības atbalsta programmām uzņēmējiem.

Seminārs „Soli pa solim” norisināsies šā gada 4.novembrī, plkst. 10:00, viesnīcā „Maritim Park Hotel Riga”, Slokas ielā 1, Rīgā.

 

Lasīt vairāk: www.solipasolim.esmaja.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *