Itālijas kokapstrādes iekārtu ražotāju apgrozījums samazinājies par 20%

Itālijas Kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotāju asociācijas „Acimall” uzņēmumu apgrozījums 2010.gada 3.ceturksnī, salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni, samazinājās par 20%, tomēr salīdzinājumā ar aizvadītā gada analogo laika periodu, šogad veikto pasūtījumu apjoms palielinājies par 32,1% (tai skaitā vietējā tirgū – par 39,1%, bet ārvalstu tirgū – par 25,9%).

Saskaņā ar veiktās asociācijas uzņēmumu aptaujas rezultātiem, 26% kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotāju prognozējuši, ka šā gada pēdējā ceturksnī ārvalstu pasūtījumu apjoms turpinās pieaugt; 65% no aptaujātajiem pauduši, ka pieprasījums tirgū būs stabils, turpretī 9% sagaida, ka pieprasījums samazināsies.

Vietējā tirgū pasūtījumu apjoma kāpumu pēdējā ceturksnī prognozējuši 22% aptaujāto ražotāju; 61% respondentu norādījuši, ka tirgū sagaidāms stabils noiets, savukārt 17% prognozējuši pasūtījumu apjoma samazināšanos.

Asociācijā „Acimall” ietilpst 215 kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražošanas uzņēmumi, kuros 2009.gadā tika saražota produkcija 1,23 miljardu EUR vērtībā (-42,2%) jeb aptuveni 85% no šai sektorā saražotā apjoma valstī.

 

Avots: www.acimall.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *