Starptautiskā izstāde “Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2010”

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā šā gada 25.-27.novembrī norisināsies ikgadējā kokrūpniecības iekārtu, tehnoloģiju un instrumentu izstāde “Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2010”, kur tiks prezentētas gan Latvijā ražotās iekārtas un instrumenti, gan Eiropas un pasaules iekārtu ražotāju produkti.

Apmeklētājiem izstādē būs iespējams apskatīt jaunākās un modernākās kokapstrādes iekārtas un instrumentus darbībā, klātienē tikties ar kokapstrādes iekārtu un instrumentu ražotājiem un tirgotājiem, iegūt jaunus biznesa kontaktus, vienoties par sadarbību ar jauniem gan Latvijas, gan ārzemju biznesa partneriem, iegādāties iekārtas uz vietas, salīdzināt iekārtas un instrumentus gan kvalitātes, gan cenu ziņā, iegūt informāciju par jaunumiem kokapstrādes un instrumentu tirgū, kā arī apmeklēt konferences un uzņēmumu prezentācijas.

Izstādē “Kokapstrāde. Iekārtas. Tehnoloģijas. Instrumenti 2010” darbībā tiks demonstrētas gan kokapstrādes iekārtas, gan mēbeļu ražošanas, apaļkoku zāģmašīnas, durvju un logu ražošanas iekārtas, profesionālie elektroinstrumenti kokapstrādes un būvniecības speciālistiem, kā arī citas iekārtas, materiāli un tehnoloģijas.

 

Lasīt vairāk: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *