Latvijas uzņēmēji kļūst par 100% SIA „VMF Latvia” kapitāldaļu īpašniekiem

Līdz šim kokmateriālu uzmērīšanas līdera Latvijā SIA „VMF Latvia” īpašnieki bija Zviedrijas kompānija „VMF Qbera” (50%) un SIA „Latvijas Kokmateriālu uzmērīšanas un uzskaites vadība” (50%). Savukārt, līdz ar zviedriem piederošo kapitāldaļu pārpirkšanu, par vienīgo – 100% kapitāladaļu īpašnieku kļuvusi SIA „Latvijas Kokmateriālu uzmērīšanas un uzskaites vadība” (50% pieder Lavijas kokmateriālu pircēju biedrībai un 50% pieder Lavijas kokmateriālu pārdevēju biedrībai).

„VMF Qbera” pārstāvis Lars Eriks Elds skaidrojis, ka uzņēmums savas kapitāldaļas nolēmis pārdot, jo Latvijā esošais uzņēmums ir attīstījies tādā virzienā, ka tā visi klienti ir Latvijā.

SIA „VMF Latvia” valdes loceklis Jānis Buļs skaidrojis, ka īpašnieku struktūras izmaiņas nekādā mērā, visticamāk, neietekmēs uzņēmuma darbību. Arī SIA „Vika Wood” valdes loceklis Andris Krecers norādījis, ka sadarbība ar šo kokmateriālu uzmērītāju tiks turpināta, jo labākas alternatīvas Latvijā patlaban neesot.

Šobrīd SIA „VMF Latvia” strādā ar 63 klientiem un nodarbojas ne tikai ar zāģbaļķu, bet arī papīrmalkas, malkas un šķeldu uzmērīšanu.

2009.gadā uzņēmuma neto apgrozījums bija 0,99 miljoni latu, savukārt tīrā peļņa – 35 063 latu.

 

Lasīt vairāk:Dienas bizness” (Nr.170)

www.vmf.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *