Izstāde Sanktpēterburgā „WOODBUILD, ENERGY & TECHNOLOGIES 2011″

Sanktpēterburgā, Krievijā, 2011.gada 18.-20.maijā norisināsies 2.starptautiskā specializētā izstrāde un kongress WOODBUILD, ENERGY & TECHNOLOGIES (koka ēku celtniecība, energoefektivitāte un tehnoloģijas).

Pirmās izstādes un kongresa iniciatori bija forums „Holzbau” un Vācijas izstāžu rīkotājs „e4win”, kam šogad pievienojās jauni organizatori arī no Krievijas puses – Expocentrs „Garden Sity”. Savukārt Krievijas Koka mājokļu celtniecības asociācija ir šīs  izstādes un kongresa līdzorganizators.

Izstādes tematiskās sadaļas: koka māju būvniecība; celtniecības konstrukcija/ detaļas un izstrādājumi; inženierkomunikācijas, enerģijas taupīšana mājās; furnitūra/ stiprinājumi un savienošanas sistēmas; kokapstrādes iekārtas; koksnes žāvēšana; koksnes apdare un impregnēšana; programmatūra; koksnes materiāli; izolācijas, hermētiķi / līmēšanas tehnoloģijas; logi un durvis; instrumenti/ takelāža; atjaunojamās enerģijas avoti, koksnes atkritumu pārstrāde; zinātne un izglītība; finanšu un konsultāciju pakalpojumi.

Izstādes īpatnības:

  • Vadošās koka celtniecības aģentūras-foruma „Holzbau” un Eiropas kompāniju dalība kongresā;
  • Izstāde ir orientēta uz kokapstrādes un koka ēku celtniecības biznesa pārstāvjiem, kā arī uz gala patērētājiem un koka māju individuālajiem būvniekiem;
  • Krievijas vadošo zinātnes organizāciju līdzdalība;
  • Liels skaits Krievijas un ārzemju speciālistu dalība izstādē;
  • Paralēli tiek rīkota izstāde „Zagorodnoe domostroenie”, kā arī dažu celtniecības ražotāju pastāvīgās māju ekspozīcijas.

 

Avots: www.promwood.com

www.e4win.de

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *