LIAA 9.decembrī organizē gada nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltītu biznesa forumu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 9.decembrī Latvijas Nacionālajā teātrī organizē gada nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltītu biznesa forumu.

10 diskusijās un 15 stendos uzņēmēji varēs nepastarpināti iegūt informāciju par finanšu resursu pieejamību, eksporta iespējām ārvalstīs, ES fondiem biznesa attīstībai un atbalstu jaunām idejām.

Biznesa forumā uzņēmējiem būs iespēja vienkopus iegūt informāciju par dažādiem atbalsta veidiem uzņēmējdarbības veicināšanai un konkurētspējas celšanai, uzklausīt stratēģiju konsultanta Žozē Filipe Torres viedokli par ekonomikas atlabšanu un uzņēmēju lomu tajā, kā arī piedalīties ekspertu diskusijā par finanšu resursu pieejamību.

Vairākās zālēs paralēli notiks diskusijas ar nozaru ekspertiem un LIAA pārstāvniecību vadītājiem ārvalstīs par dažādu uzņēmējdarbības nozaru attīstības iespējām eksporta tirgos un diskusijas ar biznesa inkubatoru, tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu, klasteru un kompetences centru pārstāvjiem par atbalstu ideju attīstībai.

Forumā tiks sniegta informācija arī par kokapstrādes iespējām Vācijā, Francijā un Nīderlandē.

 

Lasīt vairāk: www.em.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *