Krievijā pieaug pieprasījums pēc mājām no līmētām brusām

Koks ir ļoti populārs un daudz labāks būvniecības materiāls, it īpaši Krievijā, kas pazīstama kā valsts ar bagātīgiem meža resursiem. Krievijas iedzīvotāji daudz tradicionālāk dod priekšroku būvēt mājas no koka nekā no cita veida materiāliem. Pateicoties jaunajām ražošanas tehnoloģijām un materiāliem kokapstrādē spēj nodrošināt koka māju dzīves ilgumu saglabāšanos vairāku gadsimtu garumā.

Piemēram, līmētā brusa ir moderns materiāls, kas tiek salīmēts kopā no vairākām atsevišķām plātnēm, kas pirms tam izžāvētās un ēvēlētas. Kā rezultātā, līmētā brusa veido viengabalainu masīvkoksnes plātni un ir daudz izturīgāka pret mitrumu, kas ļauj mājai daudz labāk saglabāt esošo ģeometriju nevis kaut kādā brīdi ļaus mājai šķiebties vai sēsties.

Mūsdienu būvniecībā līmētās brusas sāk izmantot arvien vairāk un vairāk, kas ļāvis ātri atrast unikālu pielietojumu šim produktam atkarībā no māju parametriem un lielumu. Kā rezultātā māja, kurā izmantotas līmētās brusas, nebūt nezaudē mājas stabilitātes funkcijas, kā arī būtiski nesadārdzina mājas cenu un līmētās brusas iespējams izmantot kā papildus risinājums sienu apdarē. Dabīga koka māja ir optimālākā vide dzīvošanai gan no velesības viedokļa, gan no māju labklājības viedokļa.

Krievijas uzņēmums “Дом-строй” piedāvā līmētās brusas, kuru ražošanā izmanto modernas tehnoloģiskās iekārtas jau vairāku gadu desmitu garumā. Uzņēmuma produktu cenā ietilpst ne tikai atbilstošā montāža un to kvalitāte, bet virkne citu bonusi saistībā ar atbilstošo sertifikātu saņemšanu esošiem produktiem. Uzņēmumam ir ļoti svarīgs tā reputācija, tāpēc savā uzņēmējdarbībā lielu uzsvaru liek uz dažādu licenču saņemšanu un garantijas nodrošināšanu saviem produktiem. Uzņēmuma interenta mājas lapā interesenti un klienti var iegūt ne tikai visu informāciju par līmētām brusām un to ražošanas tehnoloģiskajām izmaksām, bet ar gatavus māju projektus, neizslēdzot iespēju piedāvāt dažādus ekskluzīvus projektus. Krievijā ir milzīgs potenciāls šāda veida māju būvniecībai no līmētajām brusām.

 

Avots: tossapark.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *