Dizains kā nozīmīgs kritērijs komerciāli veiksmīgai produkcijas realizācijai

Priekšnama iekārtas „Wave” autora SIA „R&F Design” dizainers Aigars Meždreijs kā vienu no veiksmīgas idejas realizācijas ne mazāk svarīgu faktoru min piedāvātā produkta dizainu. Pirmais uzņēmuma ražotais produkts – priekšnama iekārta „Wave” – kā ļoti perspektīvs darbs tika atzīts arī konkursā „Baltijas mēbeļu ražotāju dizaina balva 2009″.

„R&F Design” izpildījumā drēbju pakaramais ar dabīgo finierējumu ir kļuvis par dekoratīvu interjera elementu, kas ne tikai lieliski pilda savu pamatuzdevumu, bet priecē acis un telpā rada īpašu noskaņu.

Visiem zināms, ka produktu dizainu lielā mērā nosaka tirgus, tomēr, kā uzsver dizainers A.Meždreijs, dažādo preču piesātinātajā laikmetā ir būtiski saglabāt arī individualitāti un īpašo redzējumu, ļauties radošumam un nebaidīties kļūt par opozicionāru ikdienišķajam, pelēkajam un vienādajam.

Soli pa solim, „Wave” iekarojis arī ceļu pie pircējiem ārvalstīs – Skandināvijā un Francijā, tāpēc nozīme esot arī dalībai dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārvalstīs, kur ir iespēja tikties ar klientiem, iepazīties ar citu ražotāju idejām, kā arī izturēt kritiku, uzklausīt priekšlikumus un gūt ierosmi tālākajam darbam.

Latvijā atzinību un popularitāti ieguvusī „R&F DESIGN” mēbeļu kolekcija spilgti izcēlās arī Francijas izstādē „Meuble Paris 2010″, radot lielu interesi apmeklētāju vidū. Kā apliecinājums uzņēmuma kolekcijas produktu piemērotībai Francijas tirgum bija jau pirmajā izstādes dienā pārdotie visi eksponētie mēbeļu paraugi, tāpēc no izstādes organizētājiem saņemts uzaicinājums piedalīties arī šā gada izstādē.

 

Avots: www.designlatvia.lv

http://www.rfdesign.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *