Uzņēmēji aicināti pieteikt dalību Latvijas kopstendā interjera dizaina izstādē Japānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) organizē Latvijas kopstendu starptautiskajai interjera dizaina izstādei „Interior Lifestyle Tokyo “, kas notiks 2011.gada 1. – 3.jūnijā, Tokijā.

Interior Lifestyle Tokyo” ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina priekšmetu izstādēm Āzijas valstīs, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila un interjera dizaina jomā.

Pagājušajā gadā izstādē piedalījās 619 eksponenti no 30 pasaules valstīm, bet apmeklētāju skaits sasniedza 25 821, kuru vidū bija gan dizaina un arhitektūras salonu īpašnieki, gan vairumtirgotāji, mazumtirgotāji u.c. interesenti. Saistībā ar ekonomikas atveseļošanos kā Eiropā, tā citur pasaulē, prognozēts, ka šā gada rādītāji pārspēs iepriekšējo gadu gan dalībnieku, gan apmeklētāju skaita ziņā.

„Interior Lifestyle Tokyo – 2011″ izstādes tēma ir „Design Plantation”, uzsverot domu, ka cilvēki un daba ir vienoti, lai radītu ērtu un videi draudzīgu dzīves telpu, tāpēc izstādes akcents likts uz telpu apzaļumošanas risinājumiem, āra mēbelēm, dārza elementiem, ekoloģiski pārdomātu dāvanu risinājumiem un idejām.

Kā zināms japāņu stilu raksturo vieglums, elegance, funkcionalitāte un ierasto uzdevumu neparasts risinājums. Kā piemērs minams Japānas elektronikas un mobilo telefonu ražotāja „Sharp” koka korpusa mobilā telefona prototips, kas jau ieguvis atzinību Japānas tirgū.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.gov.lv

www.blogmera.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *