Gada nozīmīgākā meža un kokapstrādes nozares izstāde – „LIGNA HANNOVER 2011″

Starptautiskā kokapstrādes tehnoloģiju izstāde „LIGNA HANNOVER 2011″, kas šogad norisināsies no 30.maija līdz 3.jūnijam Vācijas pilsētā Hannoverē, varētu kļūt par galveno mārketinga platformu tiem uzņēmumiem, kas veiksmīgi pārdzīvojuši globālo ekonomisko krīzi un tagad cenšas neatpalikt no strauji augošā pieprasījuma pēc moderniem un inovatīviem koksnes produktiem.

Iepriekšējā izstādē „LIGNA 2009″ piedalījās vairāk nekā 1700 pārstāvji no 48 pasaules valstīm. Apmeklētāju skaits sasniedza 80 000 (no 90 pasaules valstīm), tāpēc nav šaubu, ka šogad interesentu skaits varētu būt vēl lielāks.

Bioenerģija no koksnes, virsmas apdares tehnoloģijas un vieglie konstrukciju materiāli ir trīs galvenās šā gada izstādes tēmas. Organizatoru lēmums paplašināt izstādes specifiku ar bioenerģijas tehnoloģijām ir apstiprinājums pieaugošajam tirgus pieprasījumam pēc alternatīviem enerģijas avotiem, tāpēc šogad apmeklētājiem būs iespēja iepazīties arī ar inovatīviem risinājumiem kokapstrādes ražotņu energo un siltumapgādē. Paralēli norisināsies arī starptautiskais bioenerģijas ražotāju un eksportētāju forums, savukārt mēbeļu ražošanai paredzēto ekspozīciju hallēs būs iespēja iepazīties ar jaunākajām virsmas apdares tehnoloģijām un plašu modernāko apdares materiālu klāstu.

Izstādes pirmajā starptautiskajā vieglo konstrukciju materiālu konferencē uzsvars tiks likts uz vieglo konstrukciju materiālu risinājumiem, kas ir nozīmīgs aspekts ne tikai būvniecībā, bet arī mūsdienu mēbeļu ražošanā un interjera dizaina nozarē.

Paralēli tehnoloģijām izstāde būs orientēta arī uz ilgtspējīgu mežsaimniecību un zaļo domāšanu, lai popularizētu koksnes produktu izmantošanas iespējas. ES projekta IN2WOOD ietvaros izstādē tiks organizēta ilgtspējīgai meža nozarei veltīta konference, kuras laikā tiks apskatītas jaunākās tendences un attīstības virzieni dabisko koksnes resursu izmantošanā Eiropā un pasaulē.

 

Lasīt vairāk: „Baltijas Koks” (Nr.12/2010)

„LIGNA HANNOVER 2011″

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *