“Foldlife” zīmols – mēbeles un aksesuāri no kartona Latvijā

Kartona mēbeļu ražotāja „The Cardboarders” konceptveikalā Foldlife tirdzniecībā pieejamas gan kartona mēbeles – soliņi, krēsli, galdi, plaukti un skapji, gan dažāda dizaina lampas. Pēdējais Foldlife jauninājums ir saliekamā plauktu sistēma.

Runājot par kartona mēbelēm kā tādām, cilvēkiem tas ir jaunums, tāpēc nepārtraukti nākas uzsvērt, ka, piemēram, krēsli un soli tiešām var tikt izmantoti tiem paredzētā veidā, skaidro uzņēmuma īpašnieks Jānis Brikmanis, piebilstot, ka soliņš iztur 200 kg un krēsls – 150 kg. Tas pārbaudīts ne tikai praktiski, bet arī kādā Lietuvas laboratorijā.

Zinot, ka Eiropā jau sen ir „zaļās domāšanas bums”, kas nepārtraukti turpina paplašināties, cilvēki sāk saprast šāda tipa produktus un to pielietojuma iespējas, tāpēc uzņēmums arī radījis speciālu „Foldlife” zīmolu, lai spertu pirmos soļus arī ārpus Latvijas. Turklāt Foldlife kartona soliņš, krēsls un galds ieguvuši Eiropas patentu.

Kopumā iziešana Eiropas tirgū tiek vērtēta kā perspektīva, ņemot vērā, ka Eiropā alternatīvu un uzreiz lietojamu mēbeļu praktiski nav, kādēļ tiek rīkoti dažādi konkursi un meklētas idejas. Savukārt mums šāda ideja ir, taču trūkst pašreklāmas, kas varētu tikt realizēta, piedaloties starptautiskajās izstādēs.

 

Lasīt vairāk: „Dienas bizness” (27.01.2011)

http://www.foldlife.lv/lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *