Konkursā “Gada Balva dizainā 2010” iesniegto darbu katalogs

Dizaineru loma produktu ražošanas procesā pieaug un dizaina inovāciju nozīme uzņēmējdarbībā vairs netiek apšaubīta, tā kā tas ir viens no būtiskiem aspektiem konkurētspējīgas uzņēmējdarbības veicināšanā, izceļot produktu piesātinātajā tirgū, pievēršot potenciālo klientu uzmanību un sniedzot iespēju atrast jaunus sadarbības partnerus.

Lai apzinātu un popularizētu kvalitatīvākos dizaina projektu risinājumus, kā arī vērstu sabiedrības, valsts, investoru, tirgotāju un ražotāju uzmanību uz dizaina lomu veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanā  un, respektīvi, arī vispārējās ekonomikas sildīšanā, Latvijas Dizaineru savienība (LDS) kopš 2008.gada rīko skati – konkursu „Gada Balva dizainā”.

Aizvadītajā gadā Balvas 7 nominācijās tika pieteikti 170 autoru 215 projekti, kas zināmā mērā ir arī šā brīža ekonomiskās situācijas spogulis un demonstrē Latvijas Dizaina sasniegumus un tendences.

Gada balvu Rūpnieciskajā dizainā pērn saņēma Jānis Rauza un Mint mēbeļu grupas dizaineri ar kolekciju „MINT 2010″, kas tika atzīts arī par labāko Baltijas mēbeļu dizainu 15.starptautiskajā mēbeļu un interjera izstādē „Baltic Furniture 2010″.

 

Lasīt vairāk: www.design.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *