“WEINIG” iekļauts Vācijas enciklopēdijā kā viens no pasaules tirgus līderiem

Vācija ir viena no bagātākajām valstīm pasaulē. Tā ir vadošo iekārtu, automašīnu, ķīmisko izstrādājumu un mājsaimniecības preču eksportētāja Eiropā, tāpēc vairāki Vācijas uzņēmumi tika iekļauti arī 2009.gada „Fortune 500” pasaules lielāko kompāniju sarakstā. Savukārt nupat klajā laista jaunizveidotā Vācijas enciklopēdija „Lexikon der deutschen Weltmarktführer“, kurā iekļauti 1400 vadošie Vācijas uzņēmumi, kas guvuši atzinību pasaules mēroga tirgū. Blakus tādiem uzņēmumiem kā „Volkswagen”, “Adidas” un “Siemens” enciklopēdijā atrodams arī kokapstrādes iekārtu izgatavotājs “WEINIG”, kas tika atzīts tam piemītošā radošā dinamisma, kvalitātes, novitātes un konkurētspējas dēļ.

“WEINIG” kā uzticamu partneri novērtējuši un tā ražotās iekārtas pasaules tirgū atzinuši daudzi vadošie kokapstrādes uzņēmumi, tai skaitā arī Austrijas uzņēmums „Binder-Holz”, kas nupat veicis apjomīgu pasūtījumu, iegādājoties garumā saaudzēšanas līniju, divas DIMTER šķērszāģēšanas iekārtas un WEINIG profilēšanas iekārtu Hydromat 2000 ar padeves ātrumu līdz 100 m/min.

Aizvadītā gada beigās liels pasūtījums realizēts arī nozīmīgam klientam Ziemeļeiropā, kas iegādājies Highspeed sērijas ēvelmašīnu (ar padeves ātrumu līdz 600 m/min.), trīs automātiskās garināšanas optimizācijas iekārtas OptiCut 450 Quantum II, CombiScan skeneri, profilēšanas iekārtu Powermat 2500 un masīvkoka plātņu presi ProfiPress C 2500.

Tāpat 2010.gada otrajā pusē “WEINIG” saņēmis gada laikā jau otru liela apjoma pasūtījumu no Krievijas uzņēmuma „Arkaim”, kas ir viens no lielākajiem daudzprofilu kokapstrādes uzņēmumiem Habarovskas reģionā. Savukārt ar jaunā skenera modeļa CombiScan+ 200 R realizāciju klientam Beļģijā, veiksmīgi tirgū ienākuši arī CombiScan+ rip sērijas produkti.

 

Avots:www.weinig.com

www.deutschestandards.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *