Koka durvis kļūst aizvien iecienītākas gan pašmāju, gan ārvalstu tirgū

Kā liecina kokapstrādes uzņēmuma „B-galdnieks” pārdošanas apjomi, šobrīd sabiedrība ir iecienījusi savam mājoklim iegādāties tieši koka durvis, kas domātas gan kā rota istabai, gan mājas dizainam piemērots elements. Šāda tendence liecina, ka durvju estētiskā kvalitāte vairs netiek vērtēta zemāk par tās funkcionālo aspektu. Turklāt koks kā dabisks, videi un cilvēkam draudzīgs materiāls kombinācijā ar ekoloģiski drošu apstrādes tehnoloģiju būtiski uzlabo iekštelpu mikroklimatu – tā ir neapstrīdama koka iekštelpu elementu priekšrocība, salīdzinot ar praktiski jebkuriem sintētiskajiem apdares materiāliem.

SIA „B-galdnieks” pamatvirzieni ir durvju, kāpņu, logu izgatavošana, kā arī koka nestandartpasūtījumu izpildīšana. Savas produkcijas ražošanā tiek izmantots tikai viens rādītājs – klienta vēlmes, respektīvi, tiek strādāts ar individuāliem pasūtījumiem.

Durvis tiek izgatavotas no koksnes masīva kā „sendvičs-panelis” un aplīmēti ar cēlkoka nažfinieri (t.s. finierētās durvis).

SIA „B-galdnieks” vadītājs Boriss Goldšmits atzinis, ka iekšdurvju rasējumi kļuvuši aizvien interesantāki, tomēr izteikti lielāku uzmanību koka durvju dizainam joprojām pievērš Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas un citu valstu auditorija, izvēloties spilgtākas un izteiksmīgākas krāsas un formas.

 

Avots:www.ekonomika.lv

Papildus informācija:www.latforin.info

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *