AS „Saldus mežrūpniecība” 2010.gadu noslēdz ar gandrīz četrkārt lielāku peļņu

AS „Saldus mežrūpniecība” saimnieciskās darbības pamatnozares ir mežizstrāde un koksnes pirmējā apstrāde – zāģmateriālu ražošana. Kopš 2010.gada sākuma situācija meža nozarē ekonomiskā ziņā ir pilnīgi stabilizējusies, izveidojusies meža nozarē piedāvāto – pieprasīto produktu un sniegto pakalpojumu līdzsvars, un situācija ir pilnīgi prognozējama, norādīts NASDAQ OMX Riga biržas neauditētajā uzņēmuma finanšu pārskatā. Darba tirgū kadru mainība nav vērojama, uzņēmumu savstarpējie norēķini tiek ievēroti un bankas sektors piedāvā labākas likmes.

Ņemot vērā iepriekš minēto, uzņēmums 2010.gadu ir nostrādājis ar 59 864 latu peļņu (2009.g.: 15 988 latu) pie 19 646 493 latu apgrozījuma (2009.g.: 9 173 210 latu).

Raugoties nākotnē, uzņēmuma vadība turpinās darbu pie uzņēmuma iekšējās pārstrukturizācijas, lai pielāgotos esošajai tirgus situācijai un uzlabotu ekonomisko stāvokli un finanšu rādītājus.

2011.gadā mežizstrādē ražošanas un realizācijas apjomus plānots palielināt par 40% – līdz 350 000 kubikmetru gadā, bet zāģmateriālu ražošanas un realizācijas apjomu plānots palielināt līdz 200 000 kubikmetru gadā. Arī peļņas rādītājus ir paredzēts uzlabot.

Lai palielinātu uzņēmumu konkurētspēju, uzņēmumā tiek palielināti ražošanas apjomi racionālāk izmantojot resursus, organizējot ilgtermiņa sadarbību ar resursu piegādātājiem un ņemot vērā pieaugošo kokmateriālu tirgus pieprasījumu.

 

Avots:www.nasdaqomxbaltic.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *